KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656730

nr 1365 6730

Sophus Clod-Svensson (1867-1941), Hamnmotiv, monogramsignerad. Olja på duk, 30x38 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:41:51

6/12 13:35:01 1      Vinnande bud